Menu

KONAKLAMALI KÜLTÜR DOĞA TURLARI

Çanakkale-Kazdağları-Assos-Bozcaada Gezisi 27-29 Ekim 2018

3 günlük Ankara'dan uzaklaşabileceğimiz, hem duygu dolu anlar yaşayacağımız, hem doğa ve kültürün iç içe olduğu, mitolojinin ana topraklarında olabileceğimiz bir etkinlik...

1.gün Çanakkale Gelibolu yarımadasında Şehitlerimizi ziyaret edecek, duygu dolu anlar yaşayacağız.  2.Gün Bozcaada'nın keyfini sürecek, Eski rum yerleşimlerini, denizi ve şirin evleri gezeceğiz. Son gün Kazdağlarını Mitolojinin merkezini gezecek, eski dönemlere zamanda yolculuk yapacağız. 

Register to read more...

Rize Yaylaları Turu-Kurban Bayramı- 19-25 Ağustos 2018

Ankara çıkışlı başka böyle bir program yok.

Rize yaylaları turunun temel amacı gerçek iç Doğu Karadeniz'e gitmek ve doğanın en Karadeniz halini, sisler dünyasını, yaylaları, dereleri, şelaleleri, dağları ve dağlar arasında kalmış vadileri görmek. Karadeniz'e daha önce gelmiş olsanız bile bu bildiğiniz Karadeniz aktivitesi olmayacak.

Rize Ayder bölgesine gidiyor ve üssümüz Ayder olacak şekilde her gün bir-birkaç yaylayı yerel araçlarla geziyoruz.

Unutmayacağınız bir Karadeniz olacağının garantisini verebiliriz.

6 gece 7 günlük ve tüm yemeklerin dahil olacağı programımız Trabzon buluşmalı ve Trabzon uğurlamalıdır.

Register to read more...

Amasra Kültür Ve Daday At Çiftliği Gezisi 30 Haziran - 01 Temmuz 2018

Amasra Kültür Ve Kastamonu Daday At Çiftliği At Binme Gezisi - Ankara Çıkışlı Çiftlik Konaklamalı Kültür Ve Doğa Turu Tam Pansiyon Plus

Farklı ve yine Artıyaşam’a özel etkinliklerimizden birisine gidiyoruz… Yüzme, balık salata, doğa ve doğal at çiftliğinde at binmeler, dinlence. 28 yıllık geçmişi ile ruhu olan bir mekan. Çiftliğin olduğu köy; Çömlekçiler köyü ve çevresindeki diğer köylerle birlikte sanki bir cennet parçası. Huzur bulabileceğiniz, kendinizi dinleyebileceğiniz, dinlendirebileceğiniz bir coğrafya. Bu etkinliğimizde çok konfor yok. Tamamen doğal ahşap odalarda banyomuz tuvaletimiz sıcak suyumuz 24 saat mevcut. Ama otel lüksü yok. Atlarımız, çiftliğimiz var. Çalışan arkadaşlarımız orada yaşayanlar. Peki 2 gün boyunca ne yapacağız; Sabah yolculuğumuz başlayacak ve öğlen saatlerinde Amasra'ya varacağız.. Öğlen yemeğini balık salata menüsü ile yedikten sonra deniz keyfi yapacağız. İsteyen alışveriş isteyen denize girdikten sonra Amasra’dan ayrılıp Daday Çömlekçiler at çiftliğimize gidecek ve yiyeceğimiz akşam yemeği sonrası koca bir ateş yakacak ve gecenin keyfini yıldızlar altında süreceğiz. 2. Gün çiftlikteyiz. Nefis yöresel bir köy kahvaltısı yapacak, ağırlıklı olarak isteyenlerle at binecek, asırlık evlerden oluşan Çullar köyünü, Taşçılar göletini gezecek ve Ankara’ya döneceğiz. 2 gün boyunca doğa deniz ve safari içeren keyifli, dolu dolu bir haftasonu geçireceğiz.

 

Register to read more...

Deniz-Göl-Şelale Düzce-Sapanca-Akçakoca Turu 30 Haziran - 01 Temmuz 2018

Düzce-Sapanca-Akçakoca Göller Şelaleler ve Deniz Turu  Efteni Gölü, Samandere Şelaleleri Ve Sapanca-Maşukiye-Kartepe gezileri içeren 2'si Bir Arada program

2 gün dolu dolu doğa gezisi yapmak ister misiniz? sezonun en iyi zamanalrında Sapanca bölgesini, Aşıklar deresini, Maşukiyeyi ve Kartepe'yi göreceğiz. Denize sıfır otelimiz Akçakoca'da konaklayacağız. Akşam eğlenecek, Akçakoca'nın güzelliklerini yaşayacağız.

Ertesi gün Akçakoca gezisi yapacak ve öğleden sonrada Cadı kazanı olarakta tabir edilen Düzce Samandere şelalesini göreceğiz.

Hem eğleneceğiz. Hem doğanın keyfini doyasıya çıkaracağız.

Register to read more...

Daday At Çiftliği Ve Fantastik Ilgaz Turu-Tüm Yemekler Dahil- 13-14 Ocak 2018

Kayak-Eğlence-At çiftliği-Fotoğraf turu severler...Bu turumuz tam da size göre...Her birinden bir parça eklenmiş keyifli ve sadece size özel, başka yerde bulamayacağınız doğa içerisinde geçecek bir turumuz.

Biz bu turdan çok keyif alıyoruz. 1 gün Daday at çiftliğine gidiyoruz, İsteyen ata biniyor, isteyen Çıllar köyü ve Taşçılar göleti rotasında doğa gezisi yapıyor, isteyende çiftlik evinde kışın keyfini sobanın başında geçirebiliyor. Yöresel ev yemekleri, ve kahvaltıya bayılacaksınız. Gece ateş yakabiliriz. 

2.gün Fantastik Ilgaz turumuz sizleri bekleyecek. Kahvaltı sonrası Ilgaz Yıldıztepe Kayak merkezine geçerek Artıyaşam'a özel Zirve evimize geçececeğiz. Gün boyu çayımız kahvemiz, salebimiz, akşam üstü sıcak şarabımız ve çorbamız olacak. Öğlen tavuk-köfte-sucuk-içecekler ve garnitürden oluşan öğle barbekümüz olacak. Nefis bir doğa gezisi rotamız var(Lütfen yedek kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayın.) Kayak kızak zaten ana temamız. 4800 ve 2700 metrelik pistlerde doyasıya kayabilir, çocuklarınıza kızak ve baby liftte kayak keyfi yaşatabilirsiniz.

Gelmeden bilemezsiniz...Öyle lüks ve konfor beklentiniz yoksa tüm yemeklerin konaklamaların kapalı yerin keyfini yaşamak için buyrun bekliyoruz.  

Register to read more...

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 602 78 82

footer

Site Bilgileri

Visitors
299
Articles
1375
Web Links
3
Articles View Hits
4147616

ARTIYAŞAM ETKİNLİKLER TOPLULUĞU & KIRKAYAKLAR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

0 312 417 67 06 - 417 67 09 - 0 530 602 78 82

DogaYuruyusuAnkara.com bir Artıyaşam web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Artıyaşam Kırkayaklar Turizm Doğa Yürüyüşü Ankara