Menu

BİZDEN HABERLER

Ukrayna Görkemli Karpatlar Kaleler Şatolar Turu - Türkiyede İlk! 13-18 Ekim 2013

 • Parent Category: HAKKIMIZDA
 • Published on Thursday, 26 September 2013 03:00
 • Hits: 4818

Karpat dağlarının derinliklerinde, Transilvanya ismini taşıyan esrarengiz ve mistik bir ülke var. Şeytani güçlerin hala yaşadığına inanılan bu topraklarda her türlü tehlikenin var olduğu güneşin doğuşu kadar doğaldır. İnsanoğlunun en büyük kabusu kabul edilen canavarlar bu topraklarda hayat bulurlar

İşte tüm bu hikayeler bugün, Ukrayna’nın batısında Karpat bölgesinde (Ukrayna Karpatları) farklı bir anlayışla hayat buluyor.

Artıyaşam özel ve Türkiye'de ilk defa yapılacak Karpatya turumuzda son gece hariç tüm eğlenceli akşam yemekleri, tüm müze, kale, mağara, termal havuzlar, şarap ve peynir tadım gezileri, at,atv, bisiklet aktiviteleri ücretleri de dahil olacak bir program hazırladık. 

Kaleler ve Şatolar temalı hazırlanan bu çok özel programımız; Ortaçağ Avrupa'sının Derebeylik zamanlarından kalma şehir ve köy dokularını gezecek, Macaristan, Polonya, Romanya sınırlarına gidecek, 4 farklı ülkenin folklorik özelliklerini iç içe yaşayacağız.

Programımıza erken kayıt yapacak dostlarımız için 45 gün öncesi kesin kayıtlarda odabaşı 100 Euro erken rezervasyon indirimimiz var. Farklı özel bir hafta geçirmek isterseniz bu program neredeyse herşey dahil(Öğlen yemekleri hariç) konsepti ile kaçırılmaz...

Erkenden kayıtlarınızı bekliyoruz...

Register to read more...

Trans Ankara Silsile Yürüyüşleri Başlıyor

 • Parent Category: HAKKIMIZDA
 • Published on Monday, 14 June 2010 13:40
 • Hits: 12147

Şimdiye kadar Ankara çevresinde Pazar günleri çeşitli yürüyüşler yaptık ancak şimdiye kadar hiçbir hafta bıraktığımız yerden diğer hafta devam etmemiştik.

Artıyaşam olarak yürüdüğümüz yerleri daha iyi tanımak, çevreye hakim olmak için Kızılcahamam çevresini adım adım yürümeye, geçtiğimiz rotaları birleştirmeye karar verdik. Artık her hafta bir rota yürüyerek Kızılcahamam çevresini turlayacak ve "şuradan buraya yürüyerek geldim" diyebileceğiz.

Kızılcahamam çevresini 3 etaba ayırarak toplam 18 rotada, her hafta bir rota yürüyerek dolaşacağız.

Register to read more...

NLP Başarı ve Motivasyon Sohbetleri

 • Parent Category: HAKKIMIZDA
 • Published on Monday, 15 March 2010 08:54
 • Hits: 11312

Hiçbir başarı tesadüfle elde edilmez.

Tercihiniz başarıdan yana ise yolunuzu NLP ile aydınlatmanızı öneriyoruz.

İnsana başarmak yaraşır.
Başarmak, insan için mutluluktur. Başarmak mutluluktur çünkü... Register to read more...

Artı Yaşam Etkinlikler Platformu

 • Parent Category: HAKKIMIZDA
 • Published on Saturday, 12 September 2009 21:59
 • Hits: 14655

Bizler şehir kültürü almış şehirliler olarak; daha çok kapalı mekanlarda, oturarak, fikir üreterek, sürekli bir mekanizma içerisindeki döngüde çalışarak hayatımızı devam ettirmekteyiz. Kendimiz bir şeyler yapma çabası içerisinde olmadığımız sürece bu sistem çarkı bizleri istediği yere götürmekte ve geriye dönüp baktığımızda; kendimiz için çokta fazla bir şey yapmadığımızı görmekteyiz.

Register to read more...

Site Bilgileri

Visitors
299
Articles
1375
Web Links
3
Articles View Hits
4147616

ARTIYAŞAM ETKİNLİKLER TOPLULUĞU & KIRKAYAKLAR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

0 312 417 67 06 - 417 67 09 - 0 530 602 78 82

DogaYuruyusuAnkara.com bir Artıyaşam web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Artıyaşam Kırkayaklar Turizm Doğa Yürüyüşü Ankara