Menu

BİZ KİMİZ

Biz Kimiz

  • Parent Category: HAKKIMIZDA
  • Published on Saturday, 12 September 2009 21:57
  • Hits: 11737

Artık eskisi kadar heyecanlı, tutkuluyada renkli bir yaşama sahip miyiz sizce?
Bilim adamları yaşadığımız son yüzyılda insanoğlunun tembelleştiği doğrultudaki araştırmalarla dolu istatistiki verileri sunma konusunda birbirleri ile yarışırken, Tıp dünyası bu tembelliğin insan fizyolojisi üzerine etkilerini terminolojiye yeni giren hastalıklarla dile getirmeye çalışırken, birer birey olarak teknolojinin nimetlerinden faydalanalım derken bünyelerimize kattığımız fiziksel ve zihinsel etkilerin ne derece farkındayız?

Yaşam adına ne varsa birer birer yitirmeye birer birer tüketmeye çalışırken, sosyal, kültürel ve daha sportif bir toplum olma adına ne kadar çaba gösteriyoruz sizce?

Yoksa yaşadığımız evrende, yalıtılmış hücrelerimizde gönüllü yaşıyor olmak, iletişimden, paylaşımdan, kültürden, sanattan, dağdan, doğadan yoksun yaşarken kaçırdığımız trenin ne derece farkındayız. Can Dündar ın ‘Nereye’ isimli kitabında dediği gibi ‘Zamanı satın alamazsınız, dilerseniz yakalayabilirsiniz’

Değerli Dostlar;
Konu zaman olduğunda birer birey olarak zaman ı etkili kullandığımız konusunda şüphelerimiz mutlaka vardır. Yaşamda isteyerek ya da istemeyerek ertelemek durumunda kaldığımız konularda var elbet. Yaşamı farklı kılacak ve yaşam yolculuğumuzda halen öğreneceğimiz, bizzat göreceğimiz değerler yok mu sizce? Yaşamı birer çalışan olarak iş ve ev arasında geçiriyor olmak kendimize yaptığımız kötülük değil mi dir?

Artı Yaşam Kültür Sanat Dağ Doğa Paylaşım grubu vizyonunu, taşıdığı felsefeyi ve amacını bizzat adıyla siz değerli dostlarına sunmaktan onur duymaktadır. Yaşamlara katılacak artı değerler için, yaşamınızda ev ile iş arasında kalan boş zaman dilimlerini maksimum verimle geçirirken, bir tiyatro oyununda, bir doğa yürüyüşünde, bir kültür turunda, bir dağın zirvesinde, bir Pazar günü brunch etkinliğinde, bir konserde, bir müsabakada, bir safaride, bir kafede, bir odada, bir köyde, bir araçta, bir bayramda, bir yamaçta, bir rotada paylaşım ve birlikteliklerin anlatılmaz hazzını yaşamayı ve yaşatmayı amaçlamaktayız.

Etkinliklerimiz için iş ve ev arasında kalan boş zaman dilimlerinizi hedeflediğimizi ve bu boş zaman dilimlerini sizlerinde desteği ile maksimum düzeyde dolu geçirmeyi sağlamak, planlamak ve eyleme dönüştürmek için bültenlerimizi oluşturmayı, programlar hazırlamayı amaçlamaktayız.

Gerçekleştirilen etkinliklerimizde, dostlarımızın talepleri üzerimizdeki sorumluluk bilincini arttırmakla kalmayıp, bu uğurda sizlere en güzelini, en iyisini sunma adına bizlere yön vermektedir. Her türlü dileğiniz ve düşünceleriniz için internet sayfamız aracılığı ile bizlere ulaşıp fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

Boş zamanların dolu geçmesi adına, yaşamlara katılacak artı değerler adına, daha sosyal daha sportif olabilme adına yapılacak çok iş var. Zira Mark TWAİN derki;

BUNDAN YİRMİ YIL SONRA YAPMADIĞINIZ ŞEYLERDEN,
YAPTIKLARINIZDAN DAHA FAZLA PİŞMAN OLACAKSINIZ.
DEMİR ALIN VE GÜVENLİ LİMANLARDAN ÇIKIN ARTIK…
RÜZGARLARI ARKANIZA ALIN, ARAŞTIRIN,
HAYAL EDİN VE KEŞFEDİN .”

Sevgi ve Saygılarımla
Artıyaşam Kültür-Doğa-Etkinlik grubu ekibi adına Gökhan COŞKUN

Site Bilgileri

Visitors
299
Articles
1375
Web Links
3
Articles View Hits
4147616

ARTIYAŞAM ETKİNLİKLER TOPLULUĞU & KIRKAYAKLAR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

0 312 417 67 06 - 417 67 09 - 0 530 602 78 82

DogaYuruyusuAnkara.com bir Artıyaşam web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Artıyaşam Kırkayaklar Turizm Doğa Yürüyüşü Ankara