Menu

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Çamlıdere Aluç Dağı Orman Gözetleme Kulesi Doğa Yürüyüşü 27 Mayıs 2017

Bolu Gerede sınırında yer alan Çamlıdere Orman Gözetleme kulesine gideceğiz. Burası Sık çam ve köknar ağaçlarıyla dolu bir orman örtüsüne sahip.

Mevsim şartları gereği yürümek için sık orman ve kapalı alan dokusu ile oldukça ideal olan bu rota bizlere, derelerde, vadi yataklarında, taş diplerinde ve orman içi alanlarda daha farklı güzellikler sunacak. Tüm Doğa severleri Bu güzellikleri seyre çağırıyoruz.

Devamını oku: Çamlıdere Aluç Dağı Orman Gözetleme Kulesi Doğa Yürüyüşü 27 Mayıs 2017

Abant Gölü Erenler Doruğu Bulancak Yaylası Doğa Yürüyüşü 07 Mayıs 2017

Emin olun bu doğa yürüyüşü çok keyifli olacak. Karlar erimeye başlamış. Yer yer Çiğdemler ve sümbüller bizleri karşılayacak. bazen 1 tane bazen 1000 tane olacak. Eriyen kar sularınınında etkisi ile en ufak derecikler bile irili ufaklı onlarca çağlayana dönüşmüş durumda. Ve işin en güzel tarafı; Batı Karadeniz'in en sağlıklı ormanlarında yayla geçişi ve orman geçişi yapacağız. Yürüyüşümüz ; Kar-doğa-fotoğraf yürüyüşü olacak. 

Sevdiklerinizi, çocuklarınızı büyüklerinizi  kesin çıkışlı Abant piknik-doğa gezimize bırakabilir sizlerde ortalama 12 km sürecek nefis orman yürüyüşümüze katılabilir akşam üstü Abant Doğa gezimize katılan grubumuzun ikramlarına dahil olabilir kısa Abant gezisi yapabilirsiniz.

Ankara yakınlarında bildik rotalarda yürümekten sıkılan arkadaşlarımıza kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu etkinliğimize bekliyoruz.

Devamını oku: Abant Gölü Erenler Doruğu Bulancak Yaylası Doğa Yürüyüşü 07 Mayıs 2017

2 İlçe 3 Göl 1 Yayla: Kazan Otacı, Yıldırımevci Yaylası Çubuk Karagöl Bahar Doğa Yürüyüşü 23 Nisan 2017

Baharın tüm etkilerini görebileceğiniz uzun ve en güzel rotalardan... Çiçek, börtü böcek, şakır şakır akan sular, dereceik ve şelalecikler yol boyunca sizi karşılayacak...Kazan ilçesi Otacı köyünden Çubuk ilçesine bağlı Karagöl'e varacağız. Yol güzergahımızda 3 göl ve Yıldırımevci yaylası var. İsimsiz bir göl, Yıldırımevci yaylası eteğindeki göl ve Karagöl… Uzun ama çok keyifli bir rota. Emin olun geldiğinize değecek.

Doğa Yürüyüşlerinde 15 gün öncesi kayıtlarda %10 İndirim
(Son 5 gün kala iptal edebilme garantisi)

Devamını oku: 2 İlçe 3 Göl 1 Yayla: Kazan Otacı, Yıldırımevci Yaylası Çubuk Karagöl Bahar Doğa Yürüyüşü 23...

Abant Sinekli, Sakarca, Bolu Yaylaları Göl-Yayla-Dere Içeren Bahar Yürüyüşü 15 Nisan 2017

Tam zamanı...

Bu programımızı tekrar yapıyoruz.

Karadeniz'de günübirlik nefis bir doğa yürüyüşü planladık. Her sezon yapılabilen Abant yayla gezilerinden Sinekli yaylasının azda olsa karla ve çiğdemlerle kaplı halini görebileceğiniz, Karadeniz yayla dokusunu hissedebileceğimiz çok özel bir rotada fotoğraf ve doğa yürüyüşü yapıyoruz. Sağlıklı çam ormanları arasında ve sessiz bir dünyada çiğdem ve kardelenler içinde fotoğraf/doğa yürüyüşü yapacağız. Bu hafta sonu doğa yürüyüşünde farklı ama unutulmaz bir doğa yürüyüşü yapmak istiyorum diyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Devamını oku: Abant Sinekli, Sakarca, Bolu Yaylaları Göl-Yayla-Dere Içeren Bahar Yürüyüşü 15 Nisan 2017

Kızılcahamam Işık Dağı Salın Yaylası Karagöl Doğa Yürüyüşü 09 Nisan 2017

Çok yorucu olmayan, Ankara bölgesinin en yüksek dağına tırmanacak, Batı Karadeniz iklimini yaşayacak Karadeniz'in karakteristik özelliklerini yaşayan Salın yaylasında gezecek ve Karagöl'de dinlenmenin keyfini yaşayacaksınız. Üstüne üstük birde fotoğraf çekiyorsanız doğa ve manzara sizi bekliyor.

Bahar itibarı ile; doğanın yenilenmesine ve çokça açılmaya başlayan çiçekleri göreceğiz diye düşünüyoruz.

Devamını oku: Kızılcahamam Işık Dağı Salın Yaylası Karagöl Doğa Yürüyüşü 09 Nisan 2017

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 602 78 82

footer

Site Bilgileri

Ziyaretçiler
299
Makaleler
1254
Web Bağlantıları
3
Makale Görünüm Sayısı
2624721

ARTIYAŞAM ETKİNLİKLER TOPLULUĞU & KIRKAYAKLAR TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

0 312 417 67 06 - 417 67 09 - 0 530 602 78 82

DogaYuruyusuAnkara.com bir Artıyaşam web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Artıyaşam Kırkayaklar Turizm Doğa Yürüyüşü Ankara